14 Mart 2013 Perşembe

Amerika gezisi - Trip to USA

Çok uzun zaman oldu yazmayalı.Bu süre zarfında koçluk eğitimimi tamamlayarak "profesyonel Erickson koçu" oldum veee hayatımda çok heyecan duyduğum bir gelişme oldu. "Şu ömrümde Amerikayı da göremedim, şu saatten sonra da göremem herhalde, hiç yakışmadı bu benim gibi gezmeci birine " diye içimden geçirdiğim bir düşüncenin ardında Amerika'ya gitme istediğim realize oldu. Bilmiyorum hiç duydunuz mu ama benim çok beğendiğim ve yıllardır takip ettiğim bir yaşam koçu var ve bu adam Amerika'da çok sayıda kişinin (3000 kişi civarı) katıldığı seminerler veriyor, hatta Türkçe'yede çevrilmiş 2 kitabı var. "İçinizdeki devi uyandırın" ve "Sınırsız güç" - Tony Robbins. İşte ben onun seminerine katılmaya Los Angeles'a  gidiyorum haftaya ve çok heyecanlıyım.
Gelelim yaptıklarıma. Tabii şu anki konum bu seyahat olunca, seyahatime yönelik bir şeyler ürettim. Öncelikle bir sırt çantası yaptım kendime, çünkü seminerden sonra biraz gezeceğiz oralarda, hemde uçakta kitabım, montum, bilgisayarım vs. onları taşır. Biraz büyük bir çanta yapmayı hedeflemiştim ama düşündüğümden de büyük oldu...

It has been a long time since I've written. During this time I completed my life coach training and now I'm an "Professional Erickson coach" andddd something very exciting has happened in my life. Just after my thought, "I haven't been able to see the USA in this lifetime and probably I won't have a chance any more, it didn't suite me as someone who is very travel friendly" my wish to go to USA was realized. I don't know if you've heard of him but there is a life coach that I like and I've followed for years now, this guy gives seminars that a lot of people attend (arround 3000) . He has 2 books that have been translated to Turkish "Awaken the giant within" and "Unlimited power" - Tony Robbins. Actually I'm going to his seminar in Los Angeles and I'm very excited. 
Comming to what I've done. Of course as my subject these days is my travel I produced things that would suite my subject. First of all I made a ruck sack for myself as we will travel around USA after the seminar and on tops it will hold my book, coat, computer on the plane. I'de aimed to make a biggish bag but it turned out bigger then my intention...


Ve tabii bununla uyumlu bir pasaport çantası da yaptım. 4 tane fermuarlı göz, çanta sapının altında 2 tane gizli göz ve 2 tane de açık gözü var. Pasaport, para, telefon, anahtar vs. hepsini güvenli bir şekilde taşımak mümkün .Ama dikerken yine heyecana kapıldığım için parçaları bir araya getirirken puanları denk getirmeyi atlamışım. Sırt çantasıyla kumaş desenleri aynı olmasına rağmen kumaşlar farklı olduğu için siyahları birbirini tutmadı pek.

And of course I made a passport bag that suites this. It has 4 zippered pockets, 2 hidden pockets under the straps and 2 open pockets on each side. So you can carry your passport, money, phone, keys etc. safely. But again while sewing it I got drifted in excitement and I forgot to mach the dots while assembling the pieces together.  Although fabric designs are similar with the ruck sack because I used different types of fabric the blacks didn't match each other. 5 yorum:

 1. Çok sevindim adına, iyi yolculuklar şimdiden:)

  YanıtlaSil
 2. tebrik ederim hem eğitim için hem Amerika Seyahati için hemde bu güzel takım için.darısı bu seyahatin başıma inşallah..çanta cidden çok güzel olmuş.hem kullanışlı hem şık hemde özgün.güle güle kullan ve sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çantayı beğenmene sevindim, az günüm kaldı çantamla yollara düşmeye...

   Sil
 3. yolun açık olsun arkadaşım güle güle git :)
  çantaya bayıldım çok güzel ellerine sağlık epey zor görünüyor bravo sana
  kocaman sevgiler :)

  YanıtlaSil