27 Mart 2012 Salı

iPad çantası - iPad case

Nükhet arkadaşım o kadar ısrarla bana iPad kılıfı yap diyor ki. En son Cumartesi yine beraberdik ve o yine iPad kılıfı deyince ısrarla, bende yapayım bari dedim. Benim iPad'im yok, dolayısıyla bir iPad kılıfında insanın beklentisi ne olabilir, hiç bir fikrimde yok. Arkadaşım bana bir hafta sonu iPad ini getirecekti ve ben ona göre yapacaktım bir şey, buna karar vermiştik ama aklıma geleni hemen yapmam gerektiğini (Sabırsızlık, sanırım bunun tanımı) ikimizde atladık. Sabah uyandım, "iPad kılıfı yapmalıyım, hemde hemen" duygusuyla. İnternet'ten bulduğum ölçülerle diktim bu kılıfı. Birde iPad çantası nasıl olurmuşu anlamak için İnternet teki resimlere baktım. Hep böyle daracık, minicik kılıflar var.
Yahuu bu aletin şarj kablosu, kulaklığı, yok mu??? Varsa, kimse taşımaz mı yanında???

My friend Nukhet is insisting that I should sew an iPad case. We were together with her again on Saturday and when she repeated her wish about the case, I thought I might make one. I don't own a iPad so I have no idea what one would expect from a iPad case. My friend was supposed to bring me her iPad in the weekend and I would do something accordingly. That was the decision but we both missed out that I immediately need to do the thing that comes to my mind (I think the definition for this is impatience). I woke up in the morning with the feeling "I need to make an ipad case, urgently". I sew this case with the dimensions that I found from the internet. Plus I had a look at the cases on the net to have a basic understanding of what it is. All of them are narrow and tiny cases. 
Doesn't this thing have a charge cable, headphones??? If it does, doesn't anybody carry them together with the equipment???

3 yorum:

  1. Merhaba bahara yakışır bir kılıf olmuş çok beğendim ellerinize sağlık.Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. Kapağı çok havalı, güle güle kullanılsın :)

    YanıtlaSil
  3. güle güle kullansın çok zarif olmuş ellerinize sağlık

    YanıtlaSil