31 Mart 2012 Cumartesi

Romantik çanta- Romatic bag

Bugün bütün günüm koşturmaca içerisinde geçti. Sabah uyanıp bütün İstanbul'a götürme olasılığım olan kıyafetlerimi ortalığa yaymış, bu yayıntının etrafında salınırken oğlum arayıp "anne, üniversite sınavında göstereceğim nüfus cüzdanındaki fotoğrafım son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıymış, ne yapacağız?" dedi. Tabii bir panik evden çıktım, oğlumu aldım, fotoğraf çektirmişti zaten, doğru nüfus dairesine... Henüz 18 ini doldurmadığı için ben olmadan kendisi alamıyormuş ama 10 dakikada hallettiler işimizi. Tabii benim eve gelmem yinede 1 saatimi aldı. Aklıma gelen her şeyi bavula tıktım ve evden fırladım otobüse yetişmek için. Sabah kalkan otobüste yer bulamadığım için 1:30 otobüsüne yer almıştım. Her işte varmış bir hayır...Yoksa ben gitmiş olsam eşimi nasıl bulur, toplantıdan çıkarırdı bilemiyorum. 
Bugünkü paylaşımım bu çanta olacak. Bu kumaşı ben pek sevdim, birde çanta yapayım dedim. Bana çok romantik, çok saf geldi bu kumaş. Aslında normalde daha soluk bir rengi var ama nedense resimde pek canlı çıkmış.

All day today was a rush for me. In the morning I woke up and scattered around all the cloths that I might take to İstanbul with me and while I was strolling in between them my son called and said, "Mum, I've just learned that I need to have a recent photo on my ID for entering the university exam on Sunday, what are we going to do?" Of cource I rushed out of the house in panic, took my son, he had already had his photo taken and we directly took off to the civil registry office... As he has not turned 18 yet, he was not allowed to do this on his own but somehow they had it ready in 10 minutes. Me returning back home was in an hour. I packed everything that came to my mind in the suitcase so that I still can catch the bus. I had bought a bus ticket for 1:30 as all the morning buses were full. We were lucky as, if I were gone, how would he ever be able to find my husband and take him out of his important meeting. 
Todays sharing will be this bag. I loved this fabric a lot so I thought I would make a bag out of it. This fabric seems very romantic and naive to me. Actually the color of the fabric is paler but in the photo it seems very bright.3 yorum:

 1. kumaşa bayıldımmm ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. emeginize saglik
  cok guzel olmusssssss
  sevgiyle kalin

  YanıtlaSil
 3. inanmıyorum:)) ben de benzer kumaştan çanta yapmıştım ve ismini aynı koymuşuz, demek gerçekten romantikmiş:)
  http://sihirlimakas.blogspot.com/2012/04/romantik-canta.html

  YanıtlaSil